Vítejte na stránkách naší chovatelské stanice

Zaměřujeme především na chov zdravých a povahově vyrovnaných jedinců. 

                            V našem chovu se mohou vyskytnout tyto barvy: Golden Agouti, Argente Golden, Dark Eyed Honey, Lt Dark Eyed Honey, Honey cream,Lt  Nutmeg Nutmeg,Lilac,Sapphire,Dove,Topaz,Lt Red fox, Black, Siamese, Burmese, LCP/CP DEH, LCP/CP Nutmeg, Grey Agouti, Slate, Silver Nutmeg, Red Eyed Silver Nutmeg, PEW, DTW. K tomu všemu ještě znaky+REX srst 

 

Nově jsme pro naší CHS založili stránky na sociální síti facebook. Po kliknutí na obrázek Vás to na stránky odkáže.

 Aktuality

Chov opět obnoven!

9.6.2019- V sekci Naše samičky jsem doplnil fotky našich dvou nových princezen Thálie a The spolu s informacemi o nich. Tak se určitě běžte podívat. :-)

Zároveň jsem se rozhodl vytvořit složku, kde bych rád popsal a rozvedl jedno důležité a závažné téma, které mezi chovateli vzbuzuje respekt a troufám si říct i strach. Vše se brzy dozvíte, proto sledujte FB stránky, kde o tom budu brzy informovat.

23.7.2018- Tiffany dnes přivedla na svět svůj druhý vrh! V hnízdě je 7 miminek. Tento vrh bude pro Tiff na nějaký čas poslední. Nechám jí teď chvilku čas na odpočinek, aby nabraka síly. S výchovou jí bude pomáhat dcera Andulka.
Umberto nyní bydlí se svými syny Arthurem a Alfiem.

 

20.6.2018- Do sekce "Mimča na prodej" jsem přidal aktuální fotografie celého vrhu i jednotlivé fotky miminek! 

 

8.6.2018- Tiffany porodila 7 krásných miminek. Datum narození bude však 7.6.2018, protože porod začal již včera v noci. Více info v sekci "Mimča na prodej".

4.6.2018- Během května proběhlo páření Tiffany a Umberta a tento týden má Tiff termín porodu! Jsem hrozně natěšení, protože to budou první miminka po delší době. Tiff je prvorodička, tak doufám, že to ta moje princezna zvládne! Umberto bude zůstavat s ní, tak doufám, že jí bude hezky pomáhat!

Na miminka se už moc těším.

Dále jsem doplnil informace do sekce "Odchované vrhy". Tuto sekci jsem dost zanedbával a nové vrhy nepřidával. Důvodem byl nedostatek času, což byl i důvod přerušení chovu. Zatím jsou doplněny jen obecné informace, fotky bych rád doplnil časem, pokud se mi je podaří všechny dohledat.
Nicméně před pauzou v chovu jsem skončil u písmene "Z". Abecedu uzavřel vrh od Jane a Koopyho. Tiffanin vrh tedy bude začínat opět od začátku abecedy. 

 

28.3.2018- V sobotu, 24.3., jsem si přivezl z nCHS Myšárium Bodlinka nové mongoláky! Během pauzy všichni naši pískouši zestárli a zemřeli, a jejich chov mi začal velmi chybět! 
O obnovení chovu jsem dlouho přemýšlel a hledal vhodné jedince, ale nemohl jsem žádné najít. Skoro jsem nedoufal, že se mi povede nějaké najít, ale nakonec to vyšlo. A tak jsem si přivezl krásnou Honey cream samičku Tiffany a mladého Black samečka Umberta!

 

14.12.2017- Dnes jsem trochu zaktualizoval sekce podle stavu našich pískomilů. K dnešnímu dni naše CHS už neposkytuje domov žádným mongolákům. Všichni naši svěřenci zestárli, dožili zde důchod a odešli k věčnému odpočinku. 

Momentálně tu máme jen veverkoocasé sestry, které se těší dobrému zdraví. Holky dospěly a žijí si zde spokojený a klidný život.

 

28.4.2016- Po trochu delší době přináším nové informace z naší chovatelské stanice. Jsou to dobré a i trochu špatné zprávy. Tou špatnou je, že nás opustili Sebastian, krasný Lt DEH Schimmel sameček po Kodakovi. Zemřel zcela nečekaně a docela i v mladém věku, a sice nedožitých 2 let. Byl poslední dobou hodně pohublý. Při jeho posledních dnech života mu dělali společnost krásné samičky Jane a Lindsay, které již nemohly mít mladé, proto s nimi mohl Sebastian spokojeně žít. 
A také nás opustila krásná Kimberley, samička Lt Nutmeg EW, která má původ v CHS Pískomilci Ova, ale byla k nám přivezena z CHS Portys Pride již jako neplodná samička na dožití. Kimberley zemřela na svůj pokročilý věk, který by letos v prosinci činil 4 roky.  I jí dělali společnost dva kamarádi, a to samička Jolly a sameček Herbie. I zde se nemohli narodit žádné mladé, proto mohli žít všichni tři společně. Obou ztrát je nám velice líto a doufáme, že se mají na druhé straně dobřě.. :))


6.1.2016- Tak Nový rok nám nezačíná příliš šťastně. Dnes nás navždy opustila naše nejdražší Elion! Krásna Siamese samička, která byla dcerou naší Agutinky. S malou Elion tak odešla i krev našich zakladatelů chovu... :((:(

 

1.11.2015- Opět se u nás něco děje! :) Ač jsem zmiňoval pauzu v chovu z určitých důvodů, tak jsem musel dnes udělat výjimku. Navštívil jsem výstavu exotické fauny a flóry v Lysé nad Labem a poprvé viděl krásný druh pískomila. Byl jím pískomil veverkoocasý, který je dle mého jedním z nejkrásnějších a nejroztomilejších pískomilů vůbec. Nedalo mi to a tak jsem si domů přivezl dvě krásné mladé samičky. Co nejdřív přidám i fotky a informace o holkách.:)

 

11.7.2015Dnešek je pro nás smutným dnem! Navždy nás opustila naše milovaná mamka, babička i prababička. Dnes navždy odešla Trinity.. :( Trinity byla první Siamese samička a zároveň první LCP jedinec u nás v chovu. Byla to výborná matka i hodná, přítulná a zvědavá samička a bude mi strašně moc chybět!
Alespoň se již setká se svou dcerou Debbie a se svým partnerem Kongem.. :( :'(
Odpočívej v pokoji Trin! RIP!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

5.4.2015- S lítostí oznamuji, že jsme se dnes rozloučili s naším samečkem Douvíkem. Byl to krásný, hodný a milý sameček, který byl                          zároveň i dobrým otcem. Odpočívej v pokoji!

 

19.2.2015- Dnes nás opustila naše nejstarší pískomilka. Navždy odešla naše milovaná Agutinka. Budeš nám moc chybět, krásko!

 

13.2.2015- Po zralé úvaze jsme se rozhodli, že budeme nabízet některé naše dospělé pískomily k prodeji. Bude se převážně                              jednat od dvojice, které půjdou na mazlíčka. Všichni budou za symbolickou cenu, v případě skvělé domluvy a                                    podmínky úžasného nového domova mohu darovat. 
                   Všichni nabízení pískomilové budou v sekci Mimča na prodej.

 

20.1.2015- Po úspěšném seznámení Sebastiana a Haluška pře 2 dny, se dnes začali pářit! :)

 

17.1.2015- Dnes bylo započato seznamování samičky Halušky a samečka Sebastiana. Když se vše podaří jak má, můžeme se těšit                     na opravdu nádherná miminka.

 

9.1.2015- O naše první miminka v tomto roce se postarala Jane. Dnes porodila svůj druhý vrh. Vrz Z.

 

26.12.2014- Dreamy se dnes stala maminkou 3 miminek. Je to již její poslední vrh. Vrh Y.

 

24.12.2014- Dnes v pozdních nočních hodinách začala rodit Haluška. Po minulých neúspěšných porodech a výchově mláďat

                      přivedla na svět 6 malých miminek. Jsou to krásná štědrovečerní miminka. 
                      Dnes, tj. 27.12.2014 jsou miminka stálě všechna a v pořádku.

 

24.12.2014- Dnes jsme se bohužel rozloučili s naší nejmilovanější samičkou. Opustila nás naše tolik milovaná Debbies Melody! 

                      I když kvůli vrozené epilepsii žádné vrhy neměla, byla přesto naším zlatíčkem. Příčina smrti nám je nejasná, i když

                      je možné, že na to měla vliv právě epilepsie.
                      Debbie, krásko naše, odpočívej v pokoji. Shledáš se tam se svým otcem Kongem.. :(:'(

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

20.11.2014- Máme bohužel smutnou zprávu. Navždy nás dnes opustil nádherný sameček Koopy. Byl synem Gumpa. Stejně jako jeho otec, i jeho smrt byla tragická a nečekaná. Bohužel podlehl na zranění, která mu uštědřila jeho partnerka Jane. Moc nás to mrzí, byl to skvělý sameček. Budeš nám chybět... :(:'(

 

8.11.2014- Bohužel z celého vrhu Jane přežila jen jedna samička Utopie. Nevíme proč se tak stalo. Jane zřejmě neměla dostatek mléka, aby uživila všech 7 potomků.

 

1.11.2014- Jane dnes porodila svůj první vrh. Po odchovu bude nabízena s dcerou na prodej.

 

28.10.2014- Halušce se dnes narodil její první vrh. Bohužel ani jedno z miminek nepřežilo. Nezkušenost samičky se zde projevila velmi razantně. Snad příště bude mít větší štěstí. Byl to vrh T!:(

 

26.10.2014- Dnes přivedla Dreamy na svět svůj předposlední vrh.

 

8.10.2014- Vznikl nový chovný pár, a sice Jane a Quest. Od páru se očekávají zbarvení Black a Nutmeg + znaky. Po odchovu bude samička nabídnuta k prodeji s dcerou.

 

7.10.2014- Dnes nás opustil náš nejstarší a milovaný sameček Aguťák. Byl to jeden z poslední zakladatel našeho chovu. Ovšem jeho krev u nás zůstává, v podobě dcery Agutinky, vnučky Elion a pravnoučat Lindsay a Koopyho. 
Moc nás mrzí, že nás opustil. Odpočívej v pokoji, chlapče!:(

 

3.10.2014- Dnes proběhlo páření mezi Markusem a Haluškou. Snad se zadaří a budeme se brzy moct těšit z jejich miminek.

 

 

22.9.2014- Dreamy dnes přivedla na svět krásný vrh Q.

 

21.8.2014- Dnes se narodila miminka od samičky Dreamy. Datum porodu je jen odhad, jelikož jsem v tu dobu nebyl doma. Je                       to krásný vrh P!

 

7.8.2014- Mladá samička Jennifer dnes přivedla na svět svůj první vrh. Je to vrh O! 
                - Komberley ovšem zatím nic. Uvidíme, zda nemá zpoždění, nebo jestli to nebyla planá březost.

 

25.7.2014- Vznikl nový pár, a sice Kodak a Dreamy. Byli u sebe na návštěvě a hned si padli do oka. Už u sebe zůstali a tvoří                             spolu velice krásnou dvojici.

 

23.7.2014- Započato seznamování Kodaka s Dreamy. Zatím vše probíhá dobře, tak snad za pár dní budeme moci sundat                               zábranu.

 

                  - Bříško Kimberley se začíná pomalu zvětšovat. Bříško Jennifer zatím viditelné není.

 

22.7.2014- Dnes jsem si přivezl domů 2 posily pro náš chov. Samečka Kodaka (Schimmel) a samičku Halušku (Black Extreme                         White). Oba se již pomalu zabydlují. Již mají své profily v příslušných sekcích. Brzy také doplním jejich aktuální foto.

 

13.7.2014- Dnes započalo páření mezi Kim a Herbieho a také mezi Jennifer a Nukim. Moc se na miminka těšíme.

 

10.7.2014- Tak to vypadá, že ani Cloe nebyla těhotná. Bříčko zmizelo, ale miminka žádná. Takže buď jen trochu přibrala a nebo                     se jednalo o falešnou březost.

                 - Dnes také vznikly dva nové páry. Jedná se o pár Kimberley a Herbie, dále pak Nuki a Jennifer.

 

4.7.2014- S největší pravděpodobností budeme v nejbližších dnech očekávat porod Cloe. Začíná jí hezky růst bříško, tak by se                     brzy měla narodit další miminka. U Gerty to bohužel nevyšlo, ta s Nukim nezabřezla. 

 

13.6.2014- Dnes v 6:30 ráno začala Jolly rodit. Miminek máme opět hodně, ale přesný počet zatím neznáme. Necháme Jolly klid                     a dnes večer, nebo zítra doplníme o fotky. :)

 

10.6.2014- Momentálně očekáváme vrh od Jolly. Ten by měl přijít co nevidět a nejspíš to bude poslední vrh s Douvíkem. Dále s                     největší pravděpodobností očekáváme vrh od Gerty a možná i od Cloe. Není to ale jisté, jelikož se Gerty ani Cloe                           moc nekulatí. Uvidíme za pár dní, jak bude situace vypadat.

 

30.5.2014- Po smrti Gumpa nám neplánovaně vznikly dva páry, a sice Nuki a Gerty, kteří k sobě byli plánovaní, ale až na konci                       léta a Nuki a Cloe, kteří k sobě plánovaní vůbec nebyli. Podrobné info bude v sekci Chovné páry. Všichni budou                             spolu pouze jednou, ani jedno ze spojení se již nebude opakovat.

 

24.5.2014- Všechna mimča od Jolly a Douvíka a i od Elion a Gumpa krásně rostou a hrají si. Jsou již všechna pěkně veliká a                             míma od Elion dokonce již otevřela očka.

 

                  - Zároveň máme ale i smutnou zprávu. Opustil nás náš krásný sameček Gump. Nevím přesně co se stalo, zřejmě byl                                     zakousnut kamarádem a dlouhodobým spolubydlícím Nukim. Moc nás to mrzí, byl to moc krásný sameček.                                                 Odpočívej v pokoji Gumpe.. :(:(

 

 

8.5.2014- Stránky prošli malými změnami a to konkrétně sekce Chovné páry. Ty páry, které už spolu nejsou a nejspíš již ani                        nebudou byli přesunuty do podsekce Bývalé chovné páry a naopak ty páry, které se budeme snažit vytvořit byly                              přidány do sekce Budoucí chovné páry

 

7.5.2014- Dnes jsme si domů přivezli posilu do našeho chovu. Jedná se o samičku Kimberley, která doteď bydlela v CHS Portys           Pride. A také se k nám vrátila naše Dreamy, která bydlela v CHS Beránek. Více informací o holkách v sekci Naše samičky.

 

6.5.2014- Po smutné události s miminku z vrhu L přišla příjemná zpráva. Dnes ráno přivedla Jolly na svět svůj druhý vrh. Je ti                       vrh M.

 

4.5.2014- Miminka z vrhu L jsou bohužel jen dvě. Elion dvě samičky zabila a já nevím proč. Je to velice smutné, jelikože obě holky byly Siamese se znaky a moc jsme se na ně těšili a měli z nich velikou radost. 

 

26.4.2014- Bohužel jsme dnes obdrželi nemilou zprávu. Nádherný sameček Inferno, který odcestoval do CHS U Zvířátek, zemřel po té, co si ošklivě poranil zub. Je nám to moc líto, byl to moc krásný sameček.

 

24.4.2014- Dnes se narodil vrh L od Elion a Gumpa. Zatím to je jejich poslední vrh.

 

15.3.2014- Elion přivedla na svět svůj první krásný vrh o pěti miminkách. Dvě jsou černooká a 3 červenooká. Je to vrh K.

 

3.3.2014- Všechna mimi z vrhu J už otevřela očka a již koukají zkoumají svět kolem sebe.

 

1.3.2014- Dnes nám přišla velice potěšující zpráva. Našemu odchovanci Galileovi se narodila v jeho novém domově první mláďata. Jsme moc rádi a přejeme miminkům, ať hezky rostou. Galileo je velice vzorný otec.

 

15.2.2014- Jsou to jen 3 dny od odchodu Alby a už se musíme vypořádávat s další ztrátou. Dnes nás opustila naše milovaná samička Tess, mamka již zesnulé Alby a také naší Agutinky. Tess byla vyjímečná samička, už jen proto že zemřela ve věku 5-ti let. Byla úžasnou matkou, o svá mimča se vzorně starala. Její odchod nás moc mrzí.. :(:( Odpočívej v pokoji, krásko...

 

13.2.2014- Konečně jsme se dočkali. Jolly dnes přivedla na svět svůj první vrh. Snad bude vše v pořádku a všechna miminka                           sama odchová. Brzy dodám foto a další informace.

 

12.2.2014- Dnes nás zasáhla smutná událost. Naše samička Alba nás bohužel opustila. Je nám to moc líto. Alba u nás odchovala jen jedno mimčo, ostatní vrhy se jí moc nedařily. oproti Tess byla spíše klidnější a trochu ostražitější. Ale i tak jsme jí měli moc rádi. Budeš nám moc chybět Albo..měj se tam na druhé straně hezky.. 

 

11.2.2014- Seznamování samičky Jolly a samečka Douvíka zkrachovalo. Douvík odmítal Jolly přijmout, tak jsem to ukončil a                             počká se, až Jolly odrodí a poté by se to zkusilo znova. 
                    Zároveň je vidět, že bříško Jolly roste, tak brzy očekáváme její první vrh.

 

31.1.2014- Započato seznamování samičky Jolly a našeho samečka Douvíka.  Pokud je Jolly nakrytá už ze své rodné CHS, tak by

                    jí Douvík mohl pomoci s výchovou prcků. Tak snad se brzy oba spřátelí.. :)
 

22.1.2014- Dnes jsme si domů přivezli samečka Gumpa z CHS U Zvířátek. Je to krásný sameček Black spotted Rex.

 

21.1.2014- Dnes k nám dorazila samička Jolly z CHS Dubínek. Je moc krásná. Moc za ní CHS Dubínek děkujeme.

 

23.12.2013- Cloe nám dnes nadělila předvánoční dárek v podobě kráných 5 miminek. Je to vrh I a zároveň její 3. vrh, což znamená,                                   že bude mít teď pauzu. Od Questa je již Cloe oddělená pletivem pro případné znovu spojení tohoto páru.

 

6.12.2013- Dnes Agutinka porodila dvě miminka. Je to náš vrh CH.

 

                 - Také dnes přijela samička Unica (Siamese) z CHS Portys Pride, které se zde seznámí s naší Emily a pak společně

                   odjedou do Brna. Spolu s ní přijel i Yuppy (Black collared) z CHS U Zvířátek, který se u nás seznámí s Gentlemanem a                      odjedou spolu do Prahy.

 

17.11.2013- Dnes přišel na svět vrh H od Cloe a Questa. Doufáme zde v hodně krásných znakáčků.

 

                    - A jelikož nám přišlo spoustu nových fotek pískáčů z nových domovů, tak jsme se rozhodli, že vytvoříme sekci Nové                             domovy. Sekce se pomalu připravuje na spuštění.

 

9.11.2013- Přidány nové fotky vrhu G a zároveň doplněny některá zbarvení do podsekcí v sekci Zbarvení pískomilů.

 

8.11.2013- Přidány nové fotky vrhu F

 

24.10.2013- Doplněny nové fotky vrhu G. Více v sekci Mimča na prodej.

 

23.10.2013- V sekci Mimča na prodej jsme vytvořili odstavec s názvem Předběžné rezervace. Zde se budou zapisovat předběžná zamluvení na mimča od určitých párů a pro koho. Pokud budete mít zájem o mládě od nás a my jej zrovna nemáme ve vaší barvě, tak je možné si jej předběžně zamluvit.

 

21.10.2013- Mláďata z vrhu E i F mají již všichno otevřená očka a koukají. Vrh G teprve začíná otevírat.
 

                     - Doplněná fotky vehu E a F

 

4.10.2013- Cloe dnes porodila krásných 6 miminek. Je to náš vrh G.

 

1.10.2013- Dnes se narodil vrh F. Rodiče jsou Izie a Nuki. Počet miminek zatím neznámý.

 

30.9.2013- Agutinka dnes přivedla na svět vrh E. Máme krásná 4 miminka.

 

28.9.2013- Dnes se uskutečnila 1. Pískomilí výstava v Praze a celkově již 3. výstava Českého pískomilího klubu. Zde se náš Douvík krásně umístil. Více v sekci Výstavy.
 

14.9.2013- Dnes jsem se spolu s některými svými pískomily zúčastnil 1.brněnské a celkově již druhé pídkomilí výstavy. Někteří se i          krásně umístili a dostali pěkné ceny. Více v sekci Výstavy.


3.9.2013- Tak Agutinka dnes porodila. Bohužel miminka nejspíš žádná nepřežila. Nikde žádné nevidím, ani v hnízdě. A navíc jsem                      ráno viděl Nukiho, jak jedno miminko likviduje. Doufám, že to byla jen nervozita rodičů. I když Agutinka už je zkušenou                        matkou. Snad se příště povede lépe.
                 Teď by měla brzy rodit i Izie, tak snad u ní bude vše v pořádku.

 

                 Izie nakonec také žádné mládě nepřežilo. Je to velice smutné, snad se povede příště lépe.

 

2.9.2013- Dnes jsem vyfotil Agutinku a Izie. Obě vypadají hezky jako "hrušky".  Porod se co nevidět blíží.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1.9.2013- Agutinka i Izie se již pěkně zakulatily. Takže brzy očekávámě miminka.

 

18.8.2013- Doplněny nové fotky Questa.

 

17.8.2013- Dokončena podsekce Odchované vrhy v sekci Mimča na prodej

16.8.2013- Mohu potvrdit březost u Agutinky. Začíná jí růst bříško, tak se snad brzy dočkáme malých pískomilů.

 

12.8.2013- Dnes k nám dorazil sameček Quest z CHS U Zvířátek. Již se pomalu zabydluje.

 

                 - Zároveň spuštěny naše nové stránky.

 

                - Také dnes odjela do nového domova samička Dreamy Mimmy. Bydlí v CHS Beránek.

 

5.8.2013- Na počest vzniku oficiální CHS založeny stránky na web genetátoru wix.com

 

5.8.2013-  Vznikly dva nové chovné páry. Viz  v sekci Chovné páry.

 

15.6.2013-  Započato seznamování Agutinky a Nukiho. Doufáme, že se je seznámit podaří a budou se tak moci dát dohromady.                                      Zatím je Agutinka silně proti, tak uvidíme, jak vše dopadne.

 

6.5.2013- Dnes k nám znova přicestoval sameček Kongo Meriones z CHS Portys Pride. Nejspíš půjde do páru znova se samičkou                            Trinity, až si odpočine od D-M vrhu.

 

                 =Zároveň přijeli zpět i kluci Louis Coudy a Liam Castor, protože jejich nová majitelka na ně měla alergii. Jsou opět k prodeji a                        ihned k odběru.

 

 

7.4.2013- Miminka z vrhu D-M začínají pomalu otevírat očka. Jako první oetvřel oko malý Diskíto a dnes už i Debbie Melody.

 

23.3.2013- Trinity je dnes potřetí maminkou. Narodilo se jí krásných 8 miminek. Otcem miminek je ještě Kongo. Je to poslední vrh, jehož                       otcem je Kongo.

 

20.3.2013- Dnes k nám dorazil sameček Nuki z chovatelské stanice Dubínek. Nukiho zbarvení je CP Nutmeg.

 

6.3.2013-Dnes se Kongo vrátil zpět do CHS Portys Pride,spolu s ním tam odjela i jeho dcera Butterfly Jewel, která se tam seznámí s                          jiným samečkem a pak spolu pojedou do nového domova

 

3.3.2013- Přidány nové fotky vrhu C/L.

 

20.2.2013- Dnes jsem kontroloval miminka od Trinity a je jich 8. Tak snad vše v pořádku a všechna vyrostou.

 

19.2.2013-Dnes Trinity přivedla na svět svůj 2. vrh. Přesný počet miminek nevím, chci jí dopřát co nejvíce klidu, proto více

                   informací+foto dodám za pár dní

.

18.2.2013-Trinity hezky roste bříško, každým dnem můžeme čekat její 2. vrh.

 

22.1.2013- Dnes se Trinity narodilo krásných 9 miminek.Miminka budou i s REX srstí po tátovi Kongovi. Mláďata budou mít dvě jména,                         jedno na písmeno B od naší NCHS a druhé na J od CHS Portys pride.

 

14.1.2013- Mohu již potvrdit březost Trinity,bříško se jí hezky zakulacuje. Miminka by měla přijít na svět kolem 21.1. Budou to naše první                         miminka se srstí REX.

 

11.1.2013-Nové fotky vrhu A

 

2.1.2013- Dnes se Agutince narodila krásná mimča. Je to vrh A. Již si můžete psát o rezervace.

 

29.12.2012- V sekci Potřeby pro chov byly přidány a dokončeny podsekce- Vybavení ubikace,Hračky a prolézačky a Krmení.

 

28.12.2012-Bylo zaznamenáno páření mezi Kongem a Trinity, tak snad se povedlo.

 

26.12.2012- spuštěn web na stránkách websnadno.cz